A termékek rendben megérkeztek, összeszerelésük nem volt nehéz. Elégedett vagyok, a jövőben is figyelemmel kísérem akcióikat.
A termékek rendben megérkeztek, összeszerelésük nem volt nehéz. Elégedett vagyok, a jövőben is figyelemmel kísérem akcióikat.
Am com dat acest Produs și din păcate dimensiunile nu corespund cu cele afișate pe site. În loc de lungimea de 120cm are 121,5 cm. Din păcate nu mi se mai potrivește și va trebui să-i fac retur. In rest livrarea și calitatea produsului sunt bune.
Háát. Én nem vagyok elégedett. 2.5 hónap után töltőszelepet kellett cserélni ami 2 hónapot se bírt. Folyik azóta is a víz. Nem zár el a szelep. Sajnos hiába a garancia. Szakszerűtlenséget állapitanak meg egy olyan dologrol amit egy 5 éves gyerek összetud rakni.
Nagyon aggodtunk, hogy a e 3D renderelt kepen szereplo szekrenynek mas szine lesz de kellemes csalodas volt. Pont olyan volt a szine mint a fenykepeken. Az osszeszerelesi utmutatoban hianyoznak a jol lathato reszletek. Sok a tavoli diagram amibol nem sokat lehet kivenni. A fiokjai kisebbek mint a korabbi szekrenynek de osszesegeben nem rossz. A falra akaszto szerkezet kicsit gyengecske. A regi szekrenyrol leszereltuk es ehhez hozzaadtuk, hogy megerositsuk. Osszessegeben nagyon elegedettek vagyuk a szekrennyel es a Homelux-al.
Nagyon minőségi termék, mind a fa, mind a fém részek jól néznek ki, kellemes tapintásúak. Könnyen összeszerelhető és használható. Külön szuper az automata záródás és az, hogy mind a két irányba nyitható.
A kerti garnitúrával teljes mértékben meg vagyunk elégedve. Összeszerelése az útmutató alapján egyszerű volt. Kényelmes, elég masszív. A tárolási lehetőség az asztalban kimondottan praktikus, a párnákat sosem tudtam hová elrakni, most ez is megoldódott. A szállítás is nagyon gyors volt.
Szuper volt minden! Rövid határidőre kiszállítva! A futár 3x telefonált aznap mikor érkezik!! Korrekt!! A bútor épségben megérkezett!! Össze lett szerelve!! Minden rendben volt ! Maximálisan meg vagyok elégedve! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!
Nagyon egyszerű volt a beszerelés, ráadásul egy rossz fali adottságból a legjobbat tudtuk így kihozni!
Most jutottunk odáig, hogy helyére kerüljenek az önöktől vásárolt polcok. Könnyű volt összeszerelni, jól kihasználható termékek.
Korrekt webáruház, nagyon jó minőségű,modern árucikkel. Sok mindent vásároltunk. Második fürdőszoba felújítást kezdtük meg a családban csupa Leziter termékekkel.A gyors szállításért külön köszönet.
Őszintén szólva, kicsit féltem először a fekete bevont csapoktól, de nagyon tetszettek mindig! Kellemeset csalódtam, mert egy fajta tisztítószerrel nagyon könnyen és szépen lehet takaritani, így imádjuk használni, ahogy a wc-vel is nagyon elégedettek vagyunk, helytakarékos és kiválóan működik, imádom hogy körben mindenhol öblít rendesen!
A termékeket valóban megkaptuk és most hétvégén szereltük teljes körűen össze.Hétvégi házunkhoz vettük a Nero kertibútor szettet, amelyben az tetszett, hogy 6 db kényelmes, nagy fotelokat és egy normál méretű asztalt tartalmaz a szett: alkalmas családi étkezésekre, de lehet benne csak úgy üldögélni. Vettünk kiegészítésként egy Corfu kisasztalt, így jól ki tudjuk használni a bútorokat. A fotelek tágasak, kényelmesek, a párna lehetne kicsit vastagabb.Az összeszerelés a leírás alapján könnyen ment, de ajánlott gumikalapácsot előkészíteni.
Korrekt webáruház, nagyon jó minőségű,modern árucikkel. Sok mindent vásároltunk. Második fürdőszoba felújítást kezdtük meg a családban csupa Leziter termékekkel.A gyors szállításért külön köszönet.
Őszintén szólva, kicsit féltem először a fekete bevont csapoktól, de nagyon tetszettek mindig! Kellemeset csalódtam, mert egy fajta tisztítószerrel nagyon könnyen és szépen lehet takaritani, így imádjuk használni, ahogy a wc-vel is nagyon elégedettek vagyunk, helytakarékos és kiválóan működik, imádom hogy körben mindenhol öblít rendesen!
Őszintén szólva, kicsit féltem először a fekete bevont csapoktól, de nagyon tetszettek mindig! Kellemeset csalódtam, mert egy fajta tisztítószerrel nagyon könnyen és szépen lehet takaritani, így imádjuk használni, ahogy a wc-vel is nagyon elégedettek vagyunk, helytakarékos és kiválóan működik, imádom hogy körben mindenhol öblít rendesen!
Őszintén szólva, kicsit féltem először a fekete bevont csapoktól, de nagyon tetszettek mindig! Kellemeset csalódtam, mert egy fajta tisztítószerrel nagyon könnyen és szépen lehet takaritani, így imádjuk használni, ahogy a wc-vel is nagyon elégedettek vagyunk, helytakarékos és kiválóan működik, imádom hogy körben mindenhol öblít rendesen!